Loading Evenimente

Evenimente pentru 29 martie 2020

Evenimente Search and Views Navigation

Eveniment Views Navigation

Toată ziua

World Golf Championships-Dell Technologies Match Play

martie 25 - martie 29
Austin Country Club, Austin, TX, Austin Country Club, Austin, TX + Harta Google

World Golf Championships-Dell Technologies Match PlayAustin Country Club, Austin, TX Contact Information:Austin Country Club4408 Long Champ DriveAustin, TX 78746 Superintendent: Bobby Stringer, bstringer@austincountryclub.comMedia Contact: Nick Parker | nickparker@pgatourhq.com*Jordan Uppleger, Executive DirectorContact: jordanuppleger@pgatourhq.comCallie Gibson, Tournament Services Senior ManagerContact: calliegibson@pgatourhq.com Geoff Hill, Operations ManagerContact: geoffhill@pgatourhq.com Kris Devlin, Sales ManagerContact: krisdevlin@pgatpourhq.comTournament Office: WGC-Dell Technologies Match Play 3600 Capital [...]

Află mai mult »

Corales Puntacana Resort & Club Championship

martie 26 - martie 29
Corales Golf Club, Punta Cana, DOM, Corales Golf Club, Punta Cana, DOM + Harta Google

Corales Puntacana Resort & Club ChampionshipCorales Golf Club, Punta Cana, DOM Contact Information:Puntacana Resort & Club (Corales Golf Course)Punta Cana, La Altagracia, Dominican Republic Phone: 809.959.2714Superintendent: Julio Diaz, 809.959.2714 ext. 3339jdiaz@puntacana.comMedia Contact: Manuel Sajour, 809.959.2714 ext. 1510msajour@puntacana.comMedia Contact: Karen Tejada, 809-959-2714 ext. 1511ktejada@puntacana.com Website: www.puntacana.com*Jay Overton, Executive DirectorContact: joverton@puntacana.comTournament Office:Puntacana Resort & Club (Corales Golf [...]

Află mai mult »

Lake Charles Championship

martie 26 - martie 29
Country Club at Golden Nugget, Lake Charles, LA, Country Club at Golden Nugget, Lake Charles, LA + Harta Google

Lake Charles ChampionshipCountry Club at Golden Nugget, Lake Charles, LA Contact Information:The Country Club at The Golden Nugget2550 Golden Nugget Blvd Lake Charles, LA 70601 T: (337) 508-4653Lake Charles CVB – Presenting Sponsor Kyle Edmiston – CEO Lake Charles CVB kedmiston@visitlakecharles.orgBo DeHuff-- Web.com Tour TBSR112 PGA TOUR Blvd., Ponte Vedra Beach. FL 32082 T: 904-273-3350 [...]

Află mai mult »

Rapiscan Systems Classic

martie 27 - martie 29
Fallen Oak, Biloxi, MS, Fallen Oak, Biloxi, MS + Harta Google

Rapiscan Systems ClassicFallen Oak, Biloxi, MS Contact Information: Fallen Oak 24400 Highway 15, Biloxi, MS 39574-7539 P: 228-386-7015 Head Golf Professional: Rick Gehr Superintendent: Matt Hughes*Stephen Schoettmer, Tournament DirectorMail Address: P.O. Box 7362 D’lberville, MS 39540Shipping Address: 917 Howard Avenue, D’lberville, MS 39540 P: 228-896-6365 C: 224-718-5738 sschoettmer@brunoeventteam.comTourn Services Dir.: Liz Leckemby C: 719-491-6758 lleckemby@brunoeventteam.com [...]

Află mai mult »
+ Exportă evenimente