Loading Evenimente

« Toate Evenimente

  • Acest eveniment a trecut.

AT&T Byron Nelson

mai 9 - mai 12

AT&T Byron Nelson
Trinity Forest Golf Club, Dallas, TX

Initial Airtimes
05/09 :–AM-:–AM EST GOLF
05/11 :–AM-:–AM EST CBS

Contact Information:

Trinity Forest Golf Club
5000 S. Great Trinity Forest Way
Dallas, TX 75217
Phone: 214-646-3570
Superintendent: Kasey Kauff, 214-646-3570
email: k.kauff@trinityforestgc.com
Media Contact: Regina Moldovan, 214-944-5711
email: rmoldovan@salesmanshipclub.org
Child Care: Bette Rathjen, 214-944-5714
email: brathjen@salesmanshipclub.org
David Watson, TOUR Liaison
*Jon Drago, Tournament Director
Teri Isaacs Jones, Chief Operating Officer
Salesmanship Club Charitable Golf of Dallas, Inc.
106 E. 10th Street, Suite 200
Dallas, TX 75203-2296
Phone: 214-943-9700 Fax: 214-942-6760
email: jdrago@salesmanshipclub.org
david@ddevelopment.com

tisaacs@salesmanshipclub.org

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *